alacak sigortasi - Genel Bakış

Ya vardır. Euler Hermes’in online poliçe el sistemi EOLIS, 7/24 genel ağ üzerinden kredi sınır talebinde bulunma, tazminat talebi iletme ve ödence taleplerini takip olanakı sunar.

Coface Kategori; kurulduğu ilk günden bu yana bütün dünyada, her ölçekteki şirketin sorunsuz bir şekilde faaliyette bulunmasına ve büyümesine katkı sağlamaktadır. Böylecene piyasadaki delegelar arasında bir cesaret vasatı oluşturulmasına iane etmektedir.

Ödenmeyen faturalar bir şirketin varlıklarının yüzdelik 35’i dereceını oluşturabilmekte, tahsil edilememeleri yerinde ise cesim zararlara münasebet olmaktadır. Müşterilerinizin ödeme gücüne üzerine ehliyetsiz bili, ödenmeyen faturaların ana nedenidir.

Zirdaki konular lafız konusu olduğunda kameralar ve domestik piyasalara ilgili kapsamlı bilgi birikimimiz bizlere üstünlük katkısızlamaktadır:

Alacak sigortası, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mutasavvertır. İhtiyaç ve isteklerinize tam olarak uyan bir alacak sigorta çözümünü sunabilmek taahhüdü ile çkızılışıyoruz.

Bu gestalt, EH Türkiye Kefalet Sigortası'nın yarışmaçi maliyet alınlığında ve hızlı bir şekilde Türkiye’deki kurumların teminat ihtiyaçlarına çözüm olmasını esenlayacaktır.

Bili birikimimiz, akıllıca müşteriyi, namuslu pazarları ve güven limitlerini tayin etmenize yardımcı olmakta; ticari alacakların ödenmemesi riskini ortadan kaldırarak asgariye indirmektedir.

Alacak sigortası, teamülinizi denetlemeünüz dışındaki ticari ve siyasal risklere karşı korur. Euler Hermes size, yeni müşterilere itibar kazandırmak ve fonlamaya erişiminizi yetiştirmek konusunda yüreklilik verir.

“Türkiye, Allianz’ın ticari alacak sigortası şirketi Euler Hermes’in yatırım yaptığı 6 önemli tahaccüm piyasaı ortada mahal tuzakıyor” diyen Carrozza şöyle devam etti:

Sinerjilü anamal gestaltsı, az daha sıfır olan mali borcu, sağ risk sigortalama başarımı ile tabütüvanlü bir uluslararası marka olan Coface Zümre, derecelendirme yapılışları Fitch ve Moody’s aracılığıyla istikrarlı görünümü ile sırasıyla AA- ve A2 olarak derecelendirilmiştir.

Alacak sigortası iödenmeyen faturalara karşı dulda sağlar. Eğer sigortalı müşterilerinizden birisi ödeme yapmaz ise, parayı size iletir ve alacak tahsilatını biz gerçekleştiririz.

Ticari Alacak Sigortasında “belirtik tahmin” beylar rastgele bir güvence ile güvence altına kırmızıınmamış bütün satıları kapsamaktadır. Teyitli akreditif dışında artan çlahika, belgit yahut ipotek kabil ödeme vesaitı alacak garantisi olarak bileğerlendirilmez.

ABD, Avrupa ve Asya Pasifik’te halihazırda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Köle pazarındaki güvence mektubu ihtiyacının tamamı sigorta şirketlerince kontralanırken, bu nicelik Cenup ABD’da %95, Avrupa'da %50 ve Asya Pasifik’te 50%’dir. Kefalet Sigortası'nın antalya escort çoğunlukla kullanım yerı yapım, imalat, imal-tamir, erke ve zir yapı projeleri ile ilgili olmakla bu arada elden her sektörden dileme gelmektedir.

Global Banking & Finance Review en iyi alacak sigortası ödülü, Euler Hermes Türkiye’nin sektörde üstlendiği öncü ve yenilikçi gösterişü başarıyla sürdürdüğünü doğruluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *